طراحی استاندارد

استانداردهای سورس پلاس

استانداردهای سورس پلاس در تمامی محصولات داخل سایت وجود دارد. در زیر به بررسی خلاصه استانداردهای سورس پلاس پرداخته میشود تا اطلاعات کاربران در این زمینه را افزایش دهد. پس در ادامه با ما همراه باشید…

ویژگی محصولات سورس پلاس 

  • اورجینال بودن تمامی محصولات
  • بررسی محصولات قبل از انتشار
  • پشتیبانی کامل محصولات
  • در دسترس بودن پیشنمایشی از محصول قبل از خرید
  • بروز و آپدیت بودن تمامی سورس ها
  • استاندارد بودن سورس ها

 

محصولات اصل و تضمین شده

تمامی سورس هایی که در سایت قرار گرفته اند اورجینال بوده و به صورت کامل پیشتیبانی به عمل می آیند تا در صورت بروز مشکل راهنمایی ها و اقدامات لازم انجام پذیرد.

برخی از سایت ها اقدام به انتشار محصولات کرک شده و نال میکنند که احتمال وجود خطا و کلاه برداری را افزایش میدهد اما سورس پلاس تمامی محصولات را به صورت مستقیم از سایت سازنده یا سایت های دیگر معتبر دریافت و پس از بررسی های لازم منتشر می نماید.

 

اول محصولات را ببینید بعد خرید کنید

سورس پلاس سعی میی کند تا در صورت امکان پیشنمایشی از محصولات خود را در نظر کاربران قرار دهد تا آنها بتوانند سورس و محصول مورد نظر را بررسی و ارزیای کنند و در صروت پسندیدن به اطمینان خاطر بیشتری اقدام به خرید و دریافت محصولات نمایند.

 

آپدیت منظم محصولات

سورس پلاس هر لحطه در حال رصد و بررسی سورس ها بوده و در صورت وجود بروزرسانی سریعا اقدام به آپدیت محصول موردنظر می نماید همچنین بعد از خرید کاربران قادر خواهند بود محصول خود را به رایگان بروزرسانی نمایند. بروزرسانی ها در سایت ذکر شده و از طرق مختلف کابران را در جریان قرار خواهند گرفت.

 

استانداردهای سورس پلاس در محصولات

تمامی محصولات از سایت های معتبر دریافت شده و دارای استاندارد های مرتبط هستند و از این رو درصد ایراد و خطا به حداقل میرسد.